uk   ru   
		
 

Сертифікати та про компанію “Carpenter”

Продажі Андерсен в Європі
http://www.andersen-sleep.dk/

 

Основа безпружинних матраців та подушок ТМ “ANDERSEN” та TMVILENA –віскоеластик, спеціальний інноваційний матеріал, виготовлений в Данії на всесвітньо відомому заводі «Carpenter», який на сьогодні є найбільшим виробником абсолютно безпечних, антиалергенних продуктів для здорового сну з використанням нових технологій та високих стандартів якості.

Компанія «Carpenter» була заснована в 1948 році Родосом Карпентером в місті Річмонд, штат Вірджинія (США). Станом на сьогоднішній день компанія «Carpenter» є найбільшим в світі виробником продуктів для комфортного і здорового сну, зокрема віскоеластику. Очолює компанію Стен Полі – один із перших її працівників.

Компанія «Carpenter» входить в рейтинг найбільших світових брендів по версії Fortune 500.

Від перших днів створення підприємство стрімко розвивалось та поширювалось на теренах США, а в 1977 році компанія відкрила свій перший завод за межами країни – у Канаді.  В 1990 році “Carpenter” вийшла на європейський ринок завдяки придбанню виробничих потужностей  “I&J Hyman” (Великобританія та Франція).

Причому і в цей період продовжувалось розширення та збільшення виробництва в США. Цей процес є безупинним і на сьогодні.

Продовжується будівництво заводів в Німеччині (1994), придбання ділянок для подальшого розвитку у  Франції (1997), Данії і Швеції в 2000 році. Останнє досягнення – це придбання групи «DUMO» в Бельгії і Голландії в 2007 році.

Чохли для подушок та матраців, окремі моделі наматрацників, ліжка ТМ “ANDERSEN” та TMVILENA” виробляються на датському підприємстві “RAITEX”, розташованому в Україні. Для цього використовується сучасне обладнання та високоякісні комплектуючі (тканина, аксесуари), виготовлені в Західній Європі. 

Сертифікат Сертифікат Сертифікат

 

 

 

Наш офіційний партнер – компанія «Carpenter»

http://www.carpenter.com/