uk   ru   
		
 

Подушка для подорожі. Літній лайфхак

Готуючи валізи у літню відпустку чи відрядження, часто ми недооцінюємо речі, які можуть допомогти нам у подорожі, а в цьому випадку врятувати наш сон, бо ми поговоримо про подушку для подорожі.

Ця диво-подушка нагадує м’який «комірець» чи «підкову», а рекомендують використовувати її, коли вам потрібно спати сидячи, наприклад: в літаку, машині, автобусі. Подушка добре фіксує вашу голову у природному положенні, в цей час м’язи шиї можуть розслабитися і не тримати голову.

Наповнювачем подушок для подорожей є матеріали, які не втрачають здатності повторювати форму та еластичні, а ще з ефектом пам’яті. Одним із матеріалів ортопедичних подушок для подорожі є латекс чи спеціальна піна. При покупці варто уточнювати та звертати увагу на наповнення, адже не всі подушки такого типу є ортопедичними. Якщо вас турбують болі у спині та шиї, остеохондроз, сколіоз, то вам варто придбати саме ортопедичну подушку для подорожі, адже у сидячому положенні особливо будуть відчутні проблеми із хребтом чи шиєю. Аби вас не ошукали, ви можете самі перевірити подушку, просто натиснувши на неї рукою. Якщо матеріал випрямиться одразу, то така подушка не є ортопедичною, а зі звичайним наповненням. У свою чергу ортопедична подушка ще деякий час тримає форму у місці, де ви натиснули на неї рукою.

 SAW_3066

Вартість ортопедичних подушок різна, але не варто купуватися на «дешеві» продукти і згодом висловлювати негативні враження про річ. Ортопедичні подушки для подорожі не можуть коштувати дуже дешево, адже у їх виготовлені використовують дорогі високоякісні та специфічні матеріали і наповнення. Якщо ви часто подорожуєте, або маєте робочі далекі поїздки бажано придбати якісну подушку і використовувати із задоволенням.

Здоровий сон із ортопедичними подушками у формі комірця допоможе вам не зіпсувати свою відпустку, а у відрядженні мати свіжий та бадьорий вигляд.