uk   ru   
		
 

Навіщо треба наматрацник?

Обираючи матрац та постільну білизну дуже рідко хтось купує наматрацник, адже мало хто знає, навіщо він потрібен і як ним користуватися, тому просто ігноруємо цей аксесуар для сну. Навіщо ж нам наматрацник?elastic-strap-mp

Наматрацник – це спеціальний додатковий тканинний шар, що кріпиться на матрац за допомогою бокових лямок чи гумки по периметру.

Його призначення – це захист поверхні вашого матрацу від забруднення, а також потрапляння вологи чи рідини. Завдяки наматрацнику поверхня самого матрацу менше зношується і довше має презентабельний вигляд.

Сьогодні багато різновидів наматрацників: котонові, синтепонові, ортопедичні – до складу яких входить кокос чи латекс. 

Якщо у вас вдома є діти або тварини, то водонепроникний матрацник – це обов’язковий аксесуар для сну. Водонепроникні матеріали мінімізують можливість потрапляння рідини чи вологи у середину матраца, адже це серйозно може зашкодити наповненню.

Ще одним високотехнологічним матеріалом для пошиття наматрацників є тканина Tencel. Вона виготовляється з евкаліптового волокна, яке екологічно чисте та попереджає ріст бактерій та грибків. Наматрацники Tencel є гіпоалергенними. На дотик тканина схожа на шовк – така гладенька.

SAW_2994Існують наматрацники із бамбуковим волокном, що добре пропускає повітря. У волокнах бамбуку міститься «бамбуковий нефрит». Він забезпечує антибактеріальний ефект, знищує неприємні запахи, не дозволяє розмножуватися пиловим кліщам.

Найкраще вибирати простьобані наматрацники, адже це не дозволяє збиватися наповненню та довше прослужити.

Наматрацники можна прати вручну й у пральній машині, що неможливо зробити із самим матрацом чи його чохлом. Наматрацник рекомендують прати раз на місяць, а ваш матрац варто пропилососити.

Ви легко підберете наматрацник, якщо у вас стандартні габарити матрацу. Товщина наматрацників буває від 1 до 4 см, що залежить від його наповнення.

Можливо, ми допомогли вам зрозуміти навіщо потрібен наматрацник і яке його призначення. Тепер вам буде легше зважитися на покупку, чи зробити свій висновок «варто чи ні» купувати наматрацник.