uk   ru   
		
 

Історія віскоеластику

Історія віскоеластику (поролону з пам’яттю) бере початок з 1973 року.

Вчені інституту NASA (США) розробили інноваційний матеріал, який мав полегшити навантаження астронавтів під час старту космічних кораблів, зменшуючи величезну силу земного тяжіння, а саме її дію на людський організм. Під час успішних випробувань було прийнято рішення надати «життя» цьому справді унікальному винаходу.

Сама технологія виробництва поролону з пам’яттю для космічних цілей була фінансово збиткова, оскільки матеріал виготовлявся в обмежених кількостях і вимагав великих капіталовкладень. Новим поштовхом для виробництва стала ідея використовувати поролон з пам’яттю в медичних цілях, а саме, для хворих, обмежених в русі, оскільки при використанні матраців і подушок з віскоеластику відсутні негативні наслідки – пролежні. Близько 40 000 лікарів світу ортопедичного та фізіотерапевтичного напрямків підтвердили, що даний матеріал є ідеальним для використання в медицині.

В порівнянні з пружинними матрацами, котрі відштовхують від себе, борються з вагою Вашого тіла, термочутливий віскоеластик при використанні навпаки – приймає Ваше тіло, його вагу, відчуває і пристосовується до Вас, а не Ви до нього. Як наслідок, Ваше тіло під час сну відпочиває.

Завдяки своїм унікальним властивостям матеріал віскоеластик знижує ймовірність перевертань під час сну. На звичайних матрацах та подушках сон порушується через здавлювання тканин, що перешкоджає циркуляції крові. Це заподіює біль, змушує Вас змінювати положення тіла під час сну, шукати краще місце протягом ночі. Ви рухаєтесь, погано спите і, як наслідок, прокидаєтесь втомленими, із головними болями, болями в спині, шиї, попереку.

Віскоеластик має відкриту, вентильовану структуру комірок, що відводить назовні надлишкове тепло
протягом сну, завдяки чому вироби Andersen «дихають», виключаючи присутність пилових кліщів, алергенів. Вироби торгової марки Andersen виготовлені відповідно до стандартів Oeko-Tex® Standard 100 та рекомендовані особам, схильним до алергій. Основа наших виробів – віскоеластик (поролон з пам’яттю) – виготовлений на заводах Данії. Тканина також виготовляється у Західній Європі. Багаторічний досвід наших колег та суворе дотримання всіх європейських норм екології та безпеки гарантують нашим клієнтам, партнерам повну сатисфакцію при виборі продукції торгової марки Andersen.

З подушками та матрацами торгової марки Andersen Ви забудете про безсоння та хропіння!