uk   ru   
		
 

Для наших партнерів та покупців

Усім нашим партнерам, покупцям, незалежно від віку, яким зручно спати на боці, спині чи на животі, які страждають від алергії чи мають поганий кровообіг, погано сплять, докучаючи своїм близьким хропінням чи перевертаннями уві сні, ми хочемо запропонувати подушки, матраци, топ матрац, які допоможуть звести ці проблеми до мінімуму, або ж навіть забути про них.

Торгова марка Andersen в спілці з європейськими та американськими партнерами працює в новому напрямку – так званої «науки тихого, здорового сну». Ми орієнтуємося на виробництво продуктів, які турбуються про Ваше тіло, допомогають йому розслабитися і почувати себе комфортно щоночі.

Подушки та матраци торгової марки Andersen зменшують біль, знімають напругу з м’язів і допомагають Вашому організму швидше відновитись, щоб бути готовим до вимог кожного нового дня.

Ми запрошуємо до співпраці власників готелів, санаторіїв, відпочинкових комплексів, оскільки впевнені, що Ви дбаєте про Ваших гостей і Вам важливо, щоб вони почували себе комфортно, будучи далеко від своїх домівок.